Barsim wciel się w barmana, gra na platformy mobilne

BarSim gra bar barman symulator android

Barsim
wciel się w barmana,
gra na platformy mobilne

Kilka dni temu, na naszego redakcyjnego emaila, dostaliśmy ciekawą wiadomość zatytułowaną prostym zwrotem "Barsim". Autorem wiadomości okazał się programista z firmy Killermobile, a treść dotyczyła ich najnowszego produktu. Produktu który nas bardzo zaciekawił, a z pewnością zaciekawi również wielu z was. Zapraszamy do zapoznania się, z naszym artykułem, o grze "Barsim", o grze dostępnej na wszystkie platformy mobilne, obsługuje ją zarówno  Android jak iOS. Grze która pomoże wam nauczyć się nowych receptur,a tym którzy za barem jeszcze nie pracowali, pokaże jak to jest być tym barmanem...Barsim gra barman smartfon

Jak to zwykle bywa, prześwietliliśmy najpierw twórcę BarSim firmę która ją stworzyła. Killer Mobile to firma działająca na rynku od 2003 roku, zajmuje się przede wszystkim platformami mobilnymi. Na swoim koncie ma kilku wybitnych sukcesów, właśnie w kategorii mobilnej. Jak np. stworzenie pierwszej aplikacji nagrywającej na symbiana, czy pierwszej aplikacji blokującej połączenia. Ogromny potencjał i sztab profesjonalistów, staż firmy i twórczość powinna mówić sama za siebie.

killer_mobile firma gry android iOS

Jak napisaliśmy już w wstępie, pewnego dnia nasza skrzynka mailowa odebrała wiadomość zatytułowaną prosty zwrotem "BarSim". Chociaż treść otrzymanego listu, jak idelana reklama oparta na dobrych, zdrowych zasadach marketingu, ma zrobić coś! Wzbudzać emocje i tworzyć więź... Tak i ta, i chociaż napewno miała na celu, zaangażowanie w udostępnianie produktu bezpośrednio w branży barmańskiej, jak największej liczby nam podobnych web developerów. Jej autorem jednakże był emocjonalny grafik i właściciel firmy, marzący o propagowaniu pasję do cocktaili, wspierany jednakże przez sztab marketingowy nastawiony na zyski, ale każdy kto uprawia rozsądny biznes zna wartość takich zabiegów. Tak czy inaczej, zadziałało. Zaciekawiło sprawdziliśmy, przetestowaliśmy, wkręciliśmy się i jak to z grami bywa, ta również troche czasu bezpowrotnie pożarła. 

 

Zarówno nasza recenzja, jak i opis aplikacji dostarczony przez producenta znajdziecie w osobnych postach. Czy warto poświęcić czas i zagrać w BarSim? To już musicię ocenić sami, napewno BarSim jest, najbardziej rozwiniętym produktem traktującym o naszej pasji w swej kategorii. Poniżej przedstawiamy wycinek z listu, który otrzymaliśmy na naszą skrzynkę mailową, od założyciela i programisty firmy Killer mobile Josha Alnera . List w oryginalnej wersji był w języku angielskim, więc dla ułatwienia wersja przetłumaczona.

 

Witaj!

Moja firma wydała w ciągu ostatnich kilku lat wiele ciekawych aplikacji, pracuje właśnie nad czymś, czym chciałbym się z wami podzielić. BarSim ™ co to jest? - to nie jest "jakaś" gra, bezmyślne stukanie, ani nie jest to kolejna aplikacja przepis.. wyposażona w milion strasznych recepty.

BarSim ™ to rewolucyjna gra mobilna, barmańskich Simulator. To coś innowacyjne, jak gra która coś zmienia, oczywiście spotykamy takie gry w każdym gatunku! BarSim ™ dosłownie powiela cały proces przyżądzania cocktailu- wszystko wraz z shakowaniem, stirowaniem, muddlerowaniem, ozdabiaj krastą i wykonuj wszystkie czynności wykonywane normalnie pomiędzy. Ale co sprawia, że to naprawdę innowacyjne? Ciekawe innowacyjne sterowanie tzw. "Gesty Akcji", dzięki czemu użytkownicy mogą symulować rzeczywiste ruchy barmana. Dla tych, którzy wolą po prostu wykorzystać swoje palce, BarSim ™ oferuje również proste sterowanie palcami. To wlaśnie sprawia, że BarSim ™ to również niesamowite narzędzie treningowe dla każdego, kto szuka niewielkiej pomocy z zapamiętywaniem receptur drinków.

Punktacja jest również bardzo realistyczna. Gracze są oceniani na podstawie czasu, dokładności, nawet prezentacji (garnier) jak również specjalnych ruchów Flair. Szybkość z jaką nalewamy płyn, również jest realistyczna. BarSim ™ jest dosłownie tak prawdziwe, że spokojnie można określić tą gre mianem symulatora barmańskiego.

BarSim ™ zawiera mnóstwo innych smakołyków, sprawdźcie sami. Daliśmy wam również możliwość dodawania i edytowania receptury, więc można ćwiczyć bezpośrednio w grze!

Więc dlaczego dotarłem do ciebie? Wierzę, że jest coś w naszym produkcie, co odwiedzających twoją witrynę co absolutnie pokochają.Mam nadzieję, że się ze mną zgadzasz, i jesteś gotów, aby pomóc nam w rozpowszechnianiu.

Pozdrawiam!

BarSim gra bar barman symulator android

Swoją drogą Joshowi bardzo zależało na opini barmanów, wymieniliśmy kilka wiadomości i to naprawde fajny facet. Wedle jego zapewnień, firma przykłada dużą wagę do opini ludzi z branży. Więc jeśli coś wam się nie spodoba, lub macie jakiś pomysł na usprawnienie gry, śmiało ślijcie e-mail na adres:

josh@killermobile.com

Prezentujemy oficjalny trailer gry "BarSim" na Youtube. Umieszczony na kanale firmy Killer Mobile.

Zapraszamy również, do zapoznania się z opisem i naszą recenzją. Możecie również odrazu odwiedzić zakładkę download lub kliknąć strzałkę poniżej, gdzie zostaniecie przeniesieni do strony pobierania

Download pobierz barsim

Barsim wciel się w barmana, gra na platformy mobilne
Oceń ten post

Podobne wpisy

Dodaj komentarz