"Bartender The Right Mix" zabawna gra dla barmanów!!!

Bartender the right mix gra przygody barmana flash

Bartender the right mix

 

Zabawna i wciągająca gra w flashu, ty też spróbuj swoich sił za barem!! Wciel się w mistrza baru, Migu­ela i przyrządzaj cocktaile…Czy odkryjesz coś nowego? A może idealnie przyrządzony klasyk, zapewni Ci najwięcej punktów? Juz dziś zagraj z nami w Bartender the right mix, i pochwal się wynikiem! 

 
 
 Bartender the right mix, to prosta wykonana w flashu gra. Wcielamy się w niej, w postać barmana o imieniu Miguel. Gra ma prostą, ale zabawną grafikę. Po naciśnięciu przycisku start, zostajemy przeniesieni do pubu i widzimy Miguela. Którego sylwetka znajduje się, za barową ladą, to miejsce które nasz bohater dobrze zna i czuję się w nim, jak przysłowiowa "ryba w wodzie". Za plecami ma całkiem pokażny arsenał alkoholu, półki uginają się pod ciężarem kolorowych butelek, które zapewne każdy z doświadczonych barmanów, rozpozna bez większego trudu. Naszym zadaniem jest sporządzić, odpowiedni mix, stąd również pochodzi tytuł. Ponieważ, zaraz po użyciu shakera i prze-strainowaniu, przez barmańskie sitko. Zostanie nam wystawiona ocena. Czy znajdziecie złoty środek i zdobędziecie najwyższą ocenę? Czy Miguel, z waszą pomocą przyrządzi wyśmienity cocktail?
 
Poniżej krótki opis sterowania w grze, a także link do gry.
 
Bartender the right mix gra przygody barmana flash
 
  
Jak grać:
grę obsługujemy myszką, wybieramy którąś z butelek znajdującą, się za plecami naszego barmana. Klikamy przycisk poor, żeby zacząć nalewać, trzymają go do momentu zdozowania odpowiedniej proporcji. Dodajemy tak po, koleji wszystkie proporcje, obserewując pasek który jest ograniczeniem pojemności naszego cocktaili. Nie zapomni o dodaniu lodu, przytrzymujemy shake oczywiście nie za długo ponieważ wysadzi nam go. Nasz cocktail jest gotowy do serwowania. Życzę dobrej zabawy!!!
 
 
Bartender the right mix gra przygody barmana flash
 
      

Bartender: The Right Mix

Kliknij tutaj, żeby zagrać w grę!


 

 

Nie zapomnicie dodać w komentarzu, swojego najlepszego wyniku! Zapraszamy do śledzenia, innych naszych wpisów. Pozdrawiamy Ekipa Bar Wikipedia.

"Bartender The Right Mix" zabawna gra dla barmanów!!!
Oceń ten post

Podobne wpisy

Dodaj komentarz