Jim beam w nowej butelce!!! Nowy design całego portofolio marki

Jim Beam zmiana designe nowa butelka

Jim beam
w nowej butelce!!!
Nowy design całego portofolio marki

Jim-Beam-Bottle-redesigne nowa butelka

Marka Jim Beam, zapowiedziała zmianę designu całego swojego portofolio. Co ciekawę zmiana ma charakter globalny, a więc obejmie cały świat. Nowy wygląd marki, będzie można obserwować od połowy 2016 roku. Czyli już niebawem zobaczymy nowe butelki, na sklepowych półkach.

Jim Beam to marka stworzona i prowadzona, przez rodzine Beam-ów. Już siódme pokolenie zajmuję się produkcją, aż od 1795 roku kiedy to Johannes „Reginald” Beam, po osiedleniu się w Ameryce rozpoczął rodzinny imteres. Co ciekawe jedyna przerwa w produkcji jednego z najsłynniejszych burbonów, to czasy Amerykańskiej prohibicji. Dzisiaj Beam, to największa firma alkoholowa w Stanach Zjednoczonych i posiada takie znane marki jak Makers Mark.

Jim Beam zmiana designe nowa butelka

Jim Beam w ramach swojej kampanii "Make history", postanowił przeprojektować etykiety, a także w wypadku np. Devilse Cut butelki. Co ciekawe od tej pory, butelki Jim Beama na całym świecie będą wyglądały tak samo. Nowy designe, ma odzwierciedlać jakość i historyczne dziedzictwo marki. Zmiany w projekcie Jim Beam zawierają "odważniejszą strukturę", w stosunku do poprzedniegk projektu butelki. Odświeżone portrety Master Distiller-ów, oraz zmiane bądź jak kto woli redesigne logo, czyli słynnej "rozety".

Jim beam nowy wyglad

Fred Noe, cxyli już siódma generacja Master Distiller, oraz prawnuk Jim Beam. Powiedział: "Jest to kolejny historyczny kamień milowy w historii mojej rodziny."

My otrzymaliśmy już butelke z nowy designe, zdjęcia przedstawione zostały poniżej. jim beam nowa butelka

jim beam nowa butelka

Zapraszamy do śledzenia naszych artykułów, jak również do udostępniania i komentowania wpisów. Pozdrawiamy Bar Wikipedia.

 

Jim beam w nowej butelce!!! Nowy design całego portofolio marki
Oceń ten post

Podobne wpisy

Dodaj komentarz